ČKA – AC Sparta Praha A – SK Žižkov Praha „B“

Odveta poháru ČKA se překvapivě hrála opět v neděli, ale tentokráte na Konstruktivě.

Naše sestava byla obdobná jako před týdnem, jen Michala vystřídal Martin.

Martin (451) vletěl na soupeře s velkým odhodláním a na první dráze se mu skvěle dařilo. Pak ale polevil, čehož zkušený soupeř dokázal využít a zvítězil 3:1 na body.

Vláďa (508) ovládl první dvě dráhy a jen gradující výkon soupeře ho připravil o půl bodu. Pak si ale vzpomněl na zápas na Unionu a začal sázet jeden střed za druhým. Přecházel na prkně zprava doleva a nazpátek a nic nepomáhalo. Soupeř se stejně jako před týdnem zlepšoval každým hodem. Nakonec z toho byla prohra 2,5:1,5 na body.

Prohráváme 0:4 a o 73 klacků.

Nastupují naši spasitelé.

Pavel (509) začal ve velkém stylu a na první dráze soupeře deklasoval. Další dvě dráhy ale byly slabší, především zbytečnými újezdy. Díky nim vlastně souboj prohrál o pět kuželek.

Honza (511) narozdíl od ostatních spoluhráčů začal špatně, ale povzbuzování zbytku týmu ho nakoplo a soupeře porazil.

Takže se s pohárem loučíme s nelichotivým skóre 3 : 9 a o 237 klacků. Co je ale potěšitelné – skóre dílčích bodů, kde prohráváme 14 : 18.

Na to, že tým byl složen povětšinou z hráčů MP4 a doplněn těmi kdo chtěl reprezentovat Žižkov  a mohl hrát, tak ten výsledek proti divizní Spartě není zas tak špatný. Prostě jsme si to zkusili a jsme za to rádi. Děkuji Honzovi, Martinovi, Pavlovi a Vláďovi za dobrou reprezentaci oddílu.

Michal

Zápis o utkání

Štítky: