6. ročník Žižkovského tříkrálový turnaje

6. ročníku Žižkovského tříkrálového turnaje se zúčastnilo rekordních více než 100 dvojic ve třech kategoriích.

V nejméně obsazené kategorii žen měly tři dvojice stejný nához 1035 kuželek. Proto o vítězství slávistické dvojice Ivana Kaanová a Vlasta Kohoutová rozhodla dorážka (343). Druhé místo obsadily loňské vítězky, sestry Ambrovy z Kadaně (dorážka 320). Na třetím místě skončila plzeňská dvojice Šárka Sýkorová a Ivana Zíková (dorážka 319).

V kategorii smíšených dvojic si vítězství odvážejí Olga a Radek Hejhalovi (1188 kuželek), kteří o 17 kuželek porazili v pořadí druhé Aničku Sailerovou a Petra Hrubého. Třetí místo připadlo Blance Maškové a Jardovi Hažvovi.

V nejvíce obsazené kategorii mužů dominovaly tři dvojice, které naházely přes 1200 kuželek.Vítězem se nakonec stali Radek Hejhal a Michal Jirouš s celkovým náhozem 1247 kuželek. Druhou dvojici Milana Svobodu a Michaela Kotala překonali o 10 klacků. Třetí skončila dvojice Petr Pavlík a David Balzer (1211 kuželek).

Do statistik patří i to, že celkem 10 krát byla překonána hranice 600 shozených kuželek.

Všem vítězům i účastníkům děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v jarní sezóně a příště ahoj.

A jak bylo v propozicích zmíněno, na jednoho účastníka čekalo překvapení. Tím šťastným výhercem ceny od sponzora (notebook) se stává Zbyněk Hein ze Sokola Chotoviny. Gratulujeme.

Na závěr mi nezbývá než poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje.

Michal

Konečné výsledky

Štítky: