Otevřené Mistrovství Estonska 2015

V pátek 23.1.2015 odlétla výprava 8 hráčů SK Žižkov Praha na otevřené Mistrovství Estonska. Reprezentovali náš klub Beran Martin, Zetek Jiří, Schuh Stanislav, Dvořák Josef, Veverka Petr, Slezák Zdeněk, Sedláčková Irini, Sailerová Anna. Oba lety jak do Frankfurtu tak Tallinnu proběhli hladce, přistáli jsme v 16:00 místního času a jeli se ubytovat do hotelu Park In. Večer procházka historickým centrem Tallinu s ochutnávkou místní kuchyně, piva a zrádného likéru Vana Tallinn.

V sobotu jako první nastupuje Martin Beran, boužel měl smůlu na los a hraje jako první v osm ráno a hra se mu vůbec nedaří a dává baťu 799. Všichni ostatní hrají v odpoleních a večerních hodinách a tak mají čas vyspat zrádný místní likér. Jediným hráčem, který prošel kvalifikací do nedělního finále je Josef Dvořák za 921 (špičková dořážka).

Beran Martin 799, Dvořák Josef 921, Stanislav Schuh 863, Veverka Petr 861, Slezák Zdeněk 837, Zetek Jiří 829, Sedláčková Irini 416, Sailerová Anna 395.

Večer razíme opět za krásy nočního Tallinnu :-). V neděli ráno se všichni přesouváme s Pepou na kuželnu, abychom ho hlasitě podpořili ve finálové šestce.

Josef nastupuje ve 13:00 a ze začátku se mu hra daří, ale postupně jak docházejí síly jde i číslo dolů a dalo to celkem 870 a konečné krásné 9.místo na otevřeném Mistrovství Estonska. Po ukončení a slavnostním vyhlášení se všichni i s místními přesouváme na společný pokec do příjemné hospůdky do centra města.

V pondělí rychle nákupy pro naše nejdražší, které nám naše výlety tolerují a šup na letiště a domů.

Mistrovství Estonsko 2015 – Kvalifikace
Mistrovství Estonsko 2015 – Finále
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Štítky: