PSK Union Praha B – SK Žižkov Praha C

Hrát na Unionu se stává noční můrou. Tentokrát vinou různorodých závad trval zápas neuvěřitelných 5 a půl hodiny.

Pavel (398), hrající v první dvojici, strávil na plánech 1 hodinu a 10 minut. I když čekání během hry bytostně nesnáší, tak trochu i zásluhou slabě hrajícího soupeře nakonec první bod získal.

Petr (361) stále bojuje s novým zaměstnáním, které mu neumožňuje plánovat si práci s ohledem na kuželky a na delší dobu tak hrál naposledy.  Jeho výkon v podstatě odpovídal jeho možnostem, tentokrát to na soupeře nestačilo.

Jirka (339), trávící v Praze zaslouženou dovolenou, tentokrát trochu bojoval se sebou i s dráhami a umožnil domácím pohodlné získání náskoku 57 dřev.

Jenže pak nastoupil náhradník Vláďa (421), a to vždy pro soupeře znamená, že hraje nejlepší hráč Céčka 😊 Platilo to i tentokrát a z náskoku domácích zůstalo jen 15 kuželek.

To byla ale poslední radost – Tomáš P. (389) sice potvrdil, že venku se mu hraje lépe než doma, jenže i tak spáchal 10 újezdů a soupeřka získala všechny body, i když ve druhé padesátce to bylo jen o kousek.

Hanka (384) bojovala v první padesátce hlavně sama se sebou, vzhledem k pokročilé hodině se jí chtělo spát a ani probuzení ve druhé padesátce už na víc než jeden pomocný bod nestačilo.

 

PSK Union Praha B – SK Žižkov Praha C    6:2 (2344:2292)

zápis o utkání

Pavel