PSK Union Praha B – SK Žižkov Praha C

V posledním podzimním kole jsme po delší době zjistili jak chutná vítězství!

Zápas dobře rozehrál Míra, který si celou dobu udržoval mírný náskok a nakonec to bylo o 23 kuželek.
Pak ke svému poslednímu zápasu (pořád ještě doufám, že ne definitivně, ale jen po dobu řešení bolavého kolene) nastoupil Honza. Koleno bolelo a ztěžovalo soustředění, takže z toho nakonec byl výsledek, který Honzovi radost moc neudělal.
Hanka zahrála solidně, ale soupeřka byla nakonec přece jen o kousíček lepší, takže v polovině utkání to bylo 2 : 4 a manko 50 kuželek.
Vývoj utkání ale zcela otočil náhradník Tomáš (náš Tomáš si ještě pořád užívá Kostariku – prý přiveze i vlastnoručně sklizenou kávu J ). Nakonec byl nejlepší ze všech a překlopil stav o 6 kuželek na naši stranu.
Petr a Pavel ještě něco přidali a těsně před jedenáctou (přesně ve 22:55 – zápas trval neuvěřitelných 5 hodin a 30 minut) jsme si definitivně mohli vychutnat dlouho nepoznaný vítězný pocit.

Podzimní část tak končíme se ziskem 10 bodů, což je lehce nad očekáváním. Jestli to ale bude stačit k udržení v této „elitní“ společnosti, to se uvidí až na jaře.
Vzhledem k potížím Honzy nás bude jen pět, takže doufáme, že naše Déčko nám pomůže. Tímto jim chci ještě touto cestou poděkovat za podzimní pomoc.
A Tomášovi ještě děkuji za to, že nezištně přepustil své hrací pořadí Hance, která v rámci svých dobročinných aktivit pořádala akci a vzhledem k protahujícímu se průběhu měla problém stihnout její začátek.

Pavel

PSK Union Praha B – SK Žižkov Praha C 4:12 2382:2439

Zápis o utkání