SC Radotín A – SK Žižkov Praha C

Naše první jarní utkání v Radotíně bylo podobné, jako několik podzimních k bodům bylo docela blízko, ale nakonec to zase nevyšlo.

Zpočátku se docela dařilo Pavel s Hankou zahráli nejlepší výkony (421 jen jeden z domácích borců je dokázal napodobit), Tomáš celkem nešťastně prohrál o 5 kuželek a náhradník Martin sice body nezískal, ale 403 byl výkon hodný pochvaly. Takže po čtyřech duelech to bylo 4:4 a 21 kuželek pro nás k dobru.

Petr od začátku strašil, že zahraje málo a taky se mu to povedlo, i když 396 není žádná tragédie. Bohužel soupeři se dařilo o dost lépe a překlopil skóre o 5 kuželek na domácí stranu.

Rozhodnutí tak leželo na poslední dvojici. Za nás to bylo na Mírovi, který ale původně přijel jen jako divák a do zápasu měl zasáhnout jen v případě, že bude šance něco uhrát, s čímž jsme před zápasem příliš nepočítali.

Mohly za to jeho zdravotní potíže, když si o víkendu při bruslení rozřízl ukazováček na pravé ruce.
I s
 tímto hendikepem statečně bojoval, ale výkon tím byl přece jen poznamenán a nakonec jsme
o 36 ku
želek prohráli.

Takže nás nakonec mohla těšit jen pochvalná slova domácích, když prohlásili, že jsme teprve druhým družstvem (po Pragovce), které u nich v této sezóně dokázalo překonat hranici 2400 kuželek.

Radotín – Žižkov 2457 : 2421

Pavel 421, Tomáš 413, Martin Tožička (N) 403, Hanka 421, Petr 396, Míra 367

Pavel

Zápis o utkání

Štítky: