SK METEOR PRAHA E – SK ŽIŽKOV PRAHA D

Tentokrát jsme si pro body zajeli na Meteor.

Náš vstup do utkání zahájil Michal(378) a ačkoli se trošku pral s plnými, tak velmi solidní dorážkou urval první bod a hned do začátku nám k tomu přidal i slušný náskok 43 kuželek.

Náskok hned měla navýšit Lenka(379). S tím však nesouhlasila soupeřka a bylo prakticky po náskoku. Ani v třetí rundě to nevypadalo na to, že by jsme se měli trhnout, domácí opora točila s 223 a našich 209 tak bylo málo.

Vláďa(443) ale v druhé padesátce dokončil co v první začal(svoji první životní hru bez újezdu) a soupeřka naopak nedokázala na svou výbornou první dráhu navázat a byl z toho opět solidní náskok padesáti kuželek.

Na Petrovi(391) si soupeř vylámal zuby(teda spíše ruku) už po šesti hodech, střídající hráč ale dokázal našemu borci pěkně zatápět a většinu zápasu tahal za delší konec, nakonec se však po krásně vystupňovaném výkonu radoval Petr.

I Martin(425) soupeřce většinu zápasu dýchal na záda, schovávaje se ve vzduchové kapse šetřil síly  na mohutný finiš, díky kterému také on proťal cílovou čáru o pár kroků před soupeřkou.

Naši výhru opět završil Bohouš(408), který nedal soupeři šanci a stylem start cíl s přehledem pohlídal výsledek.

S vyjímkou Michala a Bohouše jsme po větší část našich zápasů prohrávali a výsledek vypadá mnohem jednoznačněji než tomu bylo ve skutečnosti.

SK Meteor Praha E – SK Žižkov Praha D 1:7   2290: 2424

Zápis z utkání