SK Žižkov Praha B – KK Konstruktiva Praha C

V prvním kole prohrálo družstvo B na půdě Kobylis s jejich Áčkem poměrem 2: 6 a o 74 klacků. Jediný Martin se dostal nad hranici 400 kuželek.

Na své první vítězství si tedy museli počkat na druhé kolo a první domácí utkání proti Konstruktivě C. S velkou pomocí zálohy z družstva D, které mělo za sebou úspěšný zápas s Admirou D.

V první rundě nastoupili Lenka, která vlastně pokračovala ve dvoustovce a Michal, kterému oznámili, že nastoupí hodinu po svém náhozu. Náhradníci si nevedli vůbec špatně! Lenka uhrála bod a  notně zdecimovaný Michal podlehl o 15 kuželek s o 40 let mladším odpočinutým soupeřem. Druhé rundě jsme odevzdávali se ztrátou pouhých dvou kuželek. Kdo to na začátku čekal…. Mohu poděkovat i nejmladší člence Déčka za fandění. Díky.

Ve druhé vlně nastoupila Anička, která naházele nejvíce z domácího družstva (458), ale na soupeře to nestačilo (483). Pepa opět nezklamal vyrovnanou hrou (425) zdecimoval Karla Hybše. Za nepřítomnosti dvou nejlepších hráčů domácích (Míli a Martina) převzal roli vedoucího Karel a skvělým výkonem (430) získal veledůležitý bod. Honza bojoval (403), ale soupeř byl lepší.

Takže nakonec druhé vítězství večera v poměru 6:2 a o 24 kuželek.

Doufám, že tento příklad nakopne i ostatní družstva a naladí je to na vítězství v dalších zápasech. HRRRRRRR NA NĚ.

Zápis o utkání

Michal

Štítky: