SK Žižkov Praha C – KK Slavoj Praha D

Po dvou těsných venkovních prohrách(dohromady o 10kuželek), kdy jsme potvrdili naši venkovní porazitelnost, bylo načase potvrdit i naši domácí neporazitelnost.

Situace tomu však úplně nenahrávala, soupeřem byl neporažený Slavoj, Hanka byla rozklepaná před státnicemi, Petrova záda stále nejsou co bývala, Pavel hledá formu a Vláďa s Tomášem K. jsou oba ohrožováni těžkou nemocí(rýmička).

Takže do první rundy jsme poslali jediného kdo si na nic nestěžoval – Tomáše P. a Vláďu. Na první dráze to vypadalo na těsný souboj, ale soupeř nakonec nezvládl druhé plné a Vláďa(439) si tak vytvořil náskok před dorážkou, což bylo jeho jediné štěstí, jelikož si neomylně otvíral levými fánami. Tomáš P.(411) naopak soupeře přejel už v první padesátce a druhou už si jen zkušeně pohlídal.

Ve druhé rundě bojoval Petr(399), ale jelikož si nedokázal otevřít jinak než čistými středy, na soupeřku to nestačilo. Našla se forma! Musela být pohozená někde kolem třetí dráhy, jelikož o ni Pavel cestou na plac evidentně zakopnul a tím ji našel. Soupeřku si namazal na chleba a smlsnul si na ní a jeho 451 kuželek bylo tím nejlepším co jsme toho večera viděli.

Dotahováci to měli relativně snadné, stačilo udržet náskok 103 kuželek. Jenže Hanka(394) nepředvedla dorážku jakou jsme u ní zvyklí vídat a ztratila se soupeřkou rovných 50 kuželek. Tomáš K.(414) to měl naopak poměrem k soupeři rozjeté mnohem lépe a po první dráze vedl o 4, na druhé dráze se soupeř zlepšil a urval si pro sebe nakonec výhru o jedinou kuželku. Náš náskok už tím však nesmazal.

A tak naše domácí neporazitelnost trvá!

SK Žižkov Praha C – KK Slavoj Praha D  5 : 3  2508 : 2456

Zápis o utkání