SK ŽIŽKOV PRAHA C – SK Uhelné sklady Praha C

Po těsné prohře ve Vršovicích jsme byli motivováni urvat nějaké body v domácím prostředí.

Odnesly to Uhelky.

Karolína(374) držela se soupeřem krok až do doby, kdy už žádný krok udělat nemohla. Koleno ji bohužel zradilo a na posledních pár hodů se tak do soutěžního zápasu zapojil i další z lazarů – Petr, ale dráha už byla ztracena.  Snadné sousto vyfasoval Tomáš P.(388), pohlídal si výsledek a skóre definitivně otočil na naši stranu.

Hlavně nepřepálit začátek, říkal si autor kuželkové kuchařky „Trojka na sto a jeden způsob“. Po pomalém rozjezdu přišla vydařená dorážka bez újezdu, na druhé dráze už to šlo celkem snadno a často byla k zaslechnutí zvukomalebná trojkombinace ššššš křach tádydádydá a tak si Vláďa(478) zase po nějaké době vylepšil osobák. Souboj na 3-4 byl podstatně vyrovnanější. Pavel(419), ale vždy dokázal v závěru zabrat a soupeřku o těch 12 kuželek, co mu minule chybělo ve Vršovicích, porazil.

Dotahováci už to neměli zas tak těžké, náskok se zdál dostatečný, takže to byl hlavně souboj o čest. S jejich ctí to však nevypadalo nejlépe. Hanka(420) i Tomáš K. (438) vyfasovali zdatné soupeře a od začátku ztráceli. Drželi se soupeřů zuby, nechty, ale na výhru to nevypadalo. Nevím přesně jestli to byla předem promyšlená taktika, sehrané divadlo nebo jen ten kousek podělaného štěstíčka, ale každopádně oba těsně před koncem šlápli do něčeho, co je slušně zrychlilo a pomohlo jim těsně proklouznout před soupeře a přidat tak další dvě výhry o 9 a 4 kuželky.

 

SK ŽIŽKOV PRAHA C – SK Uhelné sklady Praha C 7 : 1  2517 : 2371

Zápis o utkání