SK ŽIŽKOV PRAHA C – TJ SOKOL PRAHA VRŠOVICE B

 
Vláďa(438) po vlažném rozjezdu zlepšil druhou dráhu a byla z toho první výhra, ale zbytečné újezdy šlo vynechat a sejmout místo toho nějakou tu kuželku do zásoby. Petr(382) druhou dráhu také zlepšil, ale celkově to bylo málo, navíc soupeř zahrál výborně. Tím pádem se nám už po zahajovacím duu, začaly naše plány na pomstu lehce komplikovat. (-26)
 
Tomáš K.(390) se nebyl schopen dostat do své obvyklé hodové pohody ani na své obvyklé číslo a soupeř mu body nedaroval. Pavel(421) si zahrál svůj standard, ale potkal nejlepšího ze soupeřů a tak to na body taktéž nestačilo. Po druhé rundě 1:4 a -111 kuželek, náš plán se hroutí ze všech stran, ale naděje umírá poslední a našim dotahovákům bezmezně věříme, kde co jim slibujeme a kde čím jim vyhrožujeme.
 
V první půlce Hanka zahrála slušně, ale místo ukrojení náskoku dvě kuželky ztrácí, naopak Tomáš P. se nadechuje k životnímu výkonu, skvělé plné doplňuje slušnou dorážkou a z náskoku soupeře ukrajujeme 40 kuželek, což ještě není ani půlka, ale jiskřička naděje pomalu plápolá. A v druhé půlce tu máme starou(mladou) dobrou Hanku(453), která deklasuje soupeře, otáčí zápas a vítězí o 29. A Tomáš(451) pokračuje v životní formě a hod za hodem nás přibližuje soupeři, dokonce navzdory dvěma smolným přešlapům, které ho připravily o 8 shozených kuželek. V jednu chvíli už se dostáváme do vedení o 7 kuželek!, ale v samotném závěru se z toho naši soupeři nervově nezhroutili, jak by člověk očekával, ale udrželi pevnou ruku a v infarktové koncovce bohužel udrželi své vedení a vyhráli o 6 kuželek.
 
Ale ani další těsná prohra nás nepoloží a už v úterý si jedeme pro body na uhelky!
 
 SK ŽIŽKOV PRAHA C – TJ SOKOL PRAHA VRŠOVICE B 3 : 5  2535 : 2541

Zápis o utkání