SK Žižkov Praha – TJ Bižuterie Jablonec n.N.

Sobotní utkání s Jabloncem předcházelo naladění poloviny týmu na pátečním výročním koncertu Visacího zámku. Koncert se vydařil, utkání také, v přátelské atmosféře jsme podaly velice pěkný výkon 3212 a začíná to nabírat pěkné grády.

Utkání zahájily jako obvykle Katka s Hedvikou.
Katka se skvěle rozehrává, ve velkém stylu porazila Ivetu Seifertovou, nahrála 48 kuželek a výkonem 561 nasadila laťku vysoko. Jen tak dál, Katko!
Hedvika začala dobře, vyhrála první dráhu o 23 kuželek, pak se ale Jitka Šklíbová vzpamatovala a Hedviku smázla. Ta zahrála zbývající tři dráhy slabě, celkově to dalo čulibrcký výkon a poukázku na odvoz Vény.
Kateřina Katzová 562:Iveta Seifertová 513 Hedvika Mizerová 481:Jitka Šklíbová 538

Do středu utkání za stavu 1:1, mínus 9 dřev, nastoupily Blani a Irča.
Blani byla natěšená, že se jí bude hraní dařit jako v týdnu, ale nezačala nejlépe. Na druhé dráze zahrála dobře, jenže Lenka Stejskalová excelovala drahou 164 a zatlačila Blani do defenzívy. Blani se snažila, ale soupeřece se dařilo a výkonem 572 nahrála 60 kuželek pro Jablonec.
Irča se nám krásně osebrává, sehrála svůj part na jedničku. Nepustila Janě Gembecové ani ň, předvedla parádičku třech hodovek do dorážky za sebou, s Pepou v zádech, radost pohledět. Přehrála o kuželku Katku a stala se nejlepší domácí hráčkou, gratulka!
Blanka Mašková 512:Lenka Stejskalová 572 Irini Sedláčková 562:Jana Gembecová 527

Před poslední rundou vyznívalo utkání ve prospěch Jablonce – 2:2, mínus 34 kuželek. Zkusit stáhnout toto manko vyrazily Lucka s Lenkou.
Předpokládalo se, že to Lucka nebude mít snadné, její soupeřkou byla Jana Florianová. Průběh jejich střetnutí tomu odpovídal. Byla to přetahovaná dráhu za drahou. Lucka hrála pěkně, vyrovnaně, bez zbytečných chyb, v konečném součtu porazila pěkných 544 kuželek, o pouhé čtyři méně než Jana, které parádně vyšla třetí dráha.
Lenka zahrála hezky, její soupeřka neměla den, a tak zatímco na vedlejších drahách Lucka po 60 hodech nahrála 5 kuželek, Lenka nahrála 69 kuželek a znaménko mínus na výsledkové tabuli se přestěhovalo na stranu soupeřek. Lenka sice na třetí dráze trochu vypadla z tempa, ale nahradila to parádními 151 na poslední dráze a nahrála tak proti Zdeňce Kvapilové 101 kuželek.
Lucie Řehánková 544:Jana Florianová 548 Lenka Boštická 552:Zdeňka Kvapilová 451

SK Žižkov Praha – TJ Bižuterie Jablonec n.N. 5 : 3 3212 : 3149

Zápis o utkání

Bláža

Štítky: