SK Žižkov Praha – sprint 2014

4.10.2014 se konal oddílový přebor SK Žižkov Praha ve sprintu. Žižkovského sprintu se účastnilo 10 hráčů, kterí byli rozlosováni do dvou skupin a hráli každý s každým. První čtyři ze skupiny postupovali do play off a poslední si to rozdali o čuldu sprintu. Modrou skupinu vyhrál Jirka Zetek o skóre před Martinem Beranem. Zelenou Hrubý Petr před Sedláčkouvou Irini, ta druhé místo při rovnosti bodů uhájila před Pepou Dvořákem o vzájemné lepší utkání. O čuldu si to rozdali Pavel Váňa s Petrem Opatovským, když Petr v náhlé smrti nenechal nic náhodě a pasoval do role čuldy Pavla Váňu. Ve čtvrtfinále poráží Sedláčková Irini Jirku Zetka náhlou smrtí, Pepa Dvořák Martina Berana 2:0, Sailerová Anna Jindru Vala 2:0 a Hrubý Petr Standu Schuha 2:0.

V semifinále nejdříve Sedláčková Irini opakuje výsledek ze skupiny a v náhlé smrti poráží Pepu Dvořáka a Sailerová Anna prohrává S Petrem Hrubým 0:2.

Ve finále Žižkovského sprintu si to tedy rozdali Hrubý Petr a Sedláčková Irini, první dráhu vyhrává jasně Petr o 19 kuželek a zdá se být vše jasné, ale druhou dráhu pouští o kuželku a bude rohodovat náhlá smrt a v té je Irča dnes nepřekonatelná hází 5, 9, 8 a vítězí v dnešní klání a stává se historicky první vítězkou sprintu.

Žižkovský sprint 2014