TJ Astra ZM A – SK Žižkov Praha C

Na Astru jsme se vrátili po dlouhé době a téměř čtrnáctidenní pauze docela natěšení. Nostalgicky jsme zavzpomínali na atmosféru před 80 roky, kdy se kuželna jako nová otevírala.

Poprvé na jaře jsme hráli bez náhradníka – Jirka si dovolenou zpestřil odskokem na kuželnu, ale dlouhá pauza mu moc neprospěla.

Pavel si užíval návrat do míst, kde začínala jeho „profesionální“ kariéra, ale body mu nakonec věnoval soupeř – hrál pomaleji, takže čtyři hody před koncem věděl, že potřebuje 10 kuželek na remízu. Otevřel si šestkou, zůstal mu tam pravý „lavor“, který posledními třemi hody poctivě dohodil.

Další body přidal Tomáš a také tady to bylo spíše zásluhou soupeře, který hrál ještě o trochu hůře než nespokojený Tomáš.

Pak ale přišly dva souboje, kdy nám soupeři odskočili – Petr zahrál slušných 411, ale soupeř si udělal osobák a prohloubil naše manko o dalších 35 kuželek.

Hanka navázala na stoupající výkony týmu (ty porušil jen Tomáš), ale ani tady to nestačilo, dalších minus 20 a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto.

Nezměnil to ani nejlepší výkon Míry, který už jen naši porážku korigoval.

Jako již několikrát nás tedy mohou těšit jen slova útěchy od soupeřů – takový výkon na jejich kuželně prý mnoho týmů letos nepředvedlo a měli s námi více práce, než čekali.

Pavel

Zápis o utkání

Štítky: