TJ Neratovive – SK Žižkov Praha

Sobotní výjezd do Kosmonos se vydařil, dovezly jsme dva body. Utkání bylo otevřené ještě po první třicítce poslední rundy, ale naše dotahovačky vývoj naprosto zvrátily v náš prospěch, vyhrály jsme 6:2 o 88 dřev.

 Dnes nehrající trenérka Katka vypustila do první rundy Mizerky. Na rozdíl do Pelhřimova, kde spolu prohrály o 68 dřev, byla dnešní bilance lepší.

Heduš se po volnějším začátku, kdy ztratila s Hanou Mlejnkovou bodík, rozehrála a poctivou hrou se 4 újezdy si došla pro velký bod a při výkonu 512 nahrála 12 kuželek. Příště to určitě už dá víc!

Zato Bláža – pěkné první plné, a to bylo asi tak všechno. Vyhrála jen na druhé dráze, která se Karolíně Kovaříkově moc nepovedla. Neslané nemastné, s výkonem 496 prohrála 39 kuželek a odvezla si právem domů Vénu. Do třetice za sebou hra proti mladé soupeřce a odevzdání bodů. Snad naposledy.

 Do středu nastoupily Irini s Luckou.

Irča s Annou Doškářovou sice prohrála, ale jen o 15 při shodě drah 2:2. Podala slušný, vyrovnaný výkon, žádné úlety s ujížděním, 509 z Kosmonos není špatný výkon.

Lucka se začíná pěkně zvedat, po pěkném výsledku v minulém utkání se jí zadařilo i dnes. Rozehrála se proti Tereze Novákové volnější první šedesátkou (255), pak přidala na pěkných 287, dalo to krásných 542 a jasný bod.

Jak už začíná být zvykem, utkání bylo před poslední rundou otevřené – 2:2, a tentokrát jsme měly trochu nahráno. Ovšem jen 21 dřev, a to je rozdíl, který se rozplyne během pár hodů. A také ano, během první dráhy našich dotahovaček Blani s Lenkou se náskok smrskl jen na 9 kuželek. Pak ovšem holky šláply do pedálů a neratovickým nekompromisně ujely. Blani následující tři dráhy proti Evě Dvorské jasně vyhrála a s výkonem 543 může být spokojená. Lenka ani první dráhu neměla špatnou, hodila 142, ale hrála proti nejlepší hráčce Neratovic Lucce Holubové a ta ji o dřevo porazila. Pak se do toho Lenka opřela, druhá dráha 149, třetí dráha 155. Zkrátka koncert. Poslední plné 93, Lenka měla 539 před poslední dorážkou. Na té se trochu zasekla, snad kvůli Annie očím a kasičce, dokonce si třikrát fikla, skončila i tak s parádním výsledkem a nejlepším výkonem utkání 573. 

Neratovice – Žižkov  2 : 6 3078 : 3175

Zápis o utkání

Bláža

Štítky: