TJ Praga A – SK Žižkov Praha C

K dohrávce 3. kola jsme vyrazili na kuželnu loňského vicemistra Prahy.

Na Karlov jsme se těšili nejen pro tradičně dobrou atmosféru (nemluvě o dobře zásobeném baru), ale i na setkání s „našimi“ žlutými kuželkami, kvůli kterým to prý na Pragovce začalo padat úplně jinak.

A hned první zážitek to potvrdil – domácí právě vyvěšovali na nástěnku nový rekord na 6 x 100 HS, který před 14 dny zahráli  – 2573 kuželek.

Na první rundu nastoupil náhradník Martin (402). Začal ve velkém stylu, dobře hrajícího soupeře se držel jako klíště, ale na konci plných přece jen maličko polevil. Zde nabranou ztrátu již v dorážce nedohnal. Druhá padesátka již mu tak nevyšla, zatímco soupeř si svůj výkon podržel.

Netradičně už druhý šel na řadu Pavel (430). Ten měl sice myšlenky trochu jinde (nějaké rodinné záležitosti), ale na hře to vidět nebylo. Na dvojce se ještě trochu hledal, ale jednička už byla parádní a zisk prvního bodu celkem s jistotou.

Tomáš K. (399) obětavě přerušil služebku a na jednu noc se z Práčova vrátil do Prahy. Zahrál dvě vyrovnané padesátky, které však na body nestačily. Načal výkonnostní sestup, ve kterém pokračovali všichni ostatní …

Tomáš P. (395) hrál skoro stejně, na své poměry uhlídal i újezdy (10), ale soupeř byl na obou drahách výrazně lepší.

Hanka (386) začala dobře, pak však ztratila něco ze své jistoty (prý za to mohl svým předčasným odchodem kapitán) a se svým výkonem spokojená být nemohla. Dříve by se to dalo svést na kuželnu, ale výkony domácích už nám na tuto výmluvu nedovolí ani pomyslet.

Jirka (382) už pak za rozhodnutého stavu jen potvrdil výsledek.

 

Takže rekapitulace – žluté kuželky přinesly na Karlov lepší výsledky, domácí za svým nedávným rekordem zaostali jen o 11 dřev, ale nám nijak výrazné zlepšení nehrozilo.

Uvidíme, jak to dopadne ve čtvrtek na Zvonu.

 

TJ Praga A – SK Žižkov Praha C    7:1 (2562:2394)

zápis o utkání

Pavel