ZENTIVA Praha – SK Žižkov Praha D

Konečně bodyyyyyyyyyyy. V pondělním utkání proti našemu tradičnímu soupeři, který postoupil společně s námi z MPIV, se nám podařilo zvítězit, ale nebylo to vůbec jednoduché.

Začala to Jitka  s Michalem. Jitka (408) se soupeřky držela zuby nehty. Jen v první dorážce jí soupeřka odskočila, ale na druhé dráze získal alespoň půl pomocného bodu. Proti minule se zlepšila o 42 kuželek. Krásné. Michal (421) svého soupeře, který začal s ofačovanou rukou, na první dráze zaskočil slušným náhozem (překvapil i sám sebe!!!). Na další už se mu tolik nedařilo a soupeř, již bez obvazu, začal mohutně dotahovat. Vyvrcholilo to posledními hody. Michal vedl 0 1 kuželku a šel do plných 99 hodem. Tak se soustředil, že shodil brandejsa s levou zadní fánou. Soupeř šel posledním hodem do plných a prohlásil „na to si tedy počkám“. Nevím zda-li Michala chtěl znervóznit, ale ten ( v hlavě si říkal – ne abys ujel) shodil celou pravou stranu a vedl o 8 kuželek. Soupeř věděl co má shodit, ale jeho sedmička znamenala Michalovo vítězství o jeden klacek. UFFFF. Prohráme o 10 kuželek.

V další rundě šel Fanda a Bohouš. Fanda (327) se snažil, soupeřka se snažila, ale Fandu opět zradili plné. Bohouš (405) naštěstí vítězství ubojoval. Hlavně na druhé dráze mu soupeřka hodně zatápěla.

Po dvou rundách prohráváme o 21 kuželek.

Poslední nastupuje Lenka a Petr. Lenka (399) se na první dráze drží soupeře, ale druhá jí nevychází podle jejích představ a prohrává o přijatelných 18 kuželek. Petr (423) se opět ukázal jako veliký bojovník a zvedl náš prapor hodně vysoko. Soupeři se ve druhé části přestalo dařit a Petr měl nejvyšší nához tohoto večera. Takže nakonec v tomto velice vyrovnaném utkání vítězíme o 44 klacků.

Děkujeme kolegům z Céčka, kteří se odvážili vstát od baru a mohutně nás povzbuzovali. Díky

Náš nemocný kapitán s námi musí být spokojen! Brzy se uzdrav.

Zvítězili všichni hráči Žižkova, hrající na drahách 3 a 4. Proti minulému zápasu jsme se zlepšili o 134 kuželek a hned 4 hráči překonali hranici 400 kuželek. Tak jak nám recept na 400 shozených kuželek  posledně ukázala Lenka.

ZENTIVA – SK Žižkov D 3 : 5 2339 : 2383

Zápis o utkání

Štítky: