Kobylisy A – Žižkov C

Tentokrát se nám zápas povedl. Přežili jsme ve zdraví a pěkně si zahráli. A že jsme prohráli? Nevadí. Hrajeme to přeci pro radost. 
Poslední dny zbytku týmu decimuje choroba. Počet nakažených se oproti minulému týdnu snížil, snížil se též počet testů. Počet hospitalizovaných osob je nízký, většina lůžek je volná. Ministr zdravotnictví týmu, Dr.Bambula, doporučuje další posilující dávku piva.  Očekává se další vlna. Avšak podle výzkumu amerických vědců vyplývá, že větší množství posilujících dávek může způsobovat horší výkon v zápase a dokonce nevolnosti. Náš Bambula nesouhlasí. My také ne.
V zápase se ukázal opak. Posílení  podávali horší výkony na druhé dráze a naopak. Neposíleným se výkon zvyšoval. Posuďte sami:

Adam vyrovnaným výkonem obou drah porazil vyrovnaný výkon soupeře. Soupeř se po zápase vrátil na plicní ventilátor.
347:368

Stáňa první dráhou soupeře vyděsila. Ten tak ztratil chuť a čich a více se soustředil na kuželky. Když to i přesto vypadalo, že prohraje a bude zabalen do igelitu, Stáňa z vrozené dobroty šestkrát ujela a nechala jej naživu.
374:367

Tomáš K. si se soupeřem počínal úplně stejně. S tím rozdílem, že na jedničce nehrál špatně ze soucitu, ale z hlouposti.
384:375

Tomáš P. drží dlouhodobě náš infuzní stojan hrdě vztyčený. Pokles účinnosti protilátek byl i zde s vývojem zápasu patrný, ale nikoliv tak strmý. A to tentokrát k bodu stačilo.
386:401

Pavel postupoval opačně. Obsah proteinů během zápasu naopak zvyšoval. Výkonem na první dráze nechal soupeře namlsat. Bohužel, soupeř nás zaskočil stejnou taktikou a tak mlsal i na druhé dráze.
406:358

Poslední dvojice zvrat nepřinesla. Soupeř nasadil silná antibiotika a zlikvidoval bez milosti všechny bakterie našeho hráče.
428:367

Výsledek:
6:2 (2325:2236)
https://www.kuzelky.com/index.php?poi=zapas&c_zapas=211019

 

Bambula po zápase oznámil, že bude kandidovat na prezidenta. Alespoň jedna dobrá zpráva.

Zapsal Tomáš K