Žižkov C – Kobylisy B

Ani další zápas nové sezóny ve vyšší soutěži neproběhl podle našich představ. Zdá se, že si budeme muset zvyknout na prohry a nebo si přestat představovat výhry.
Soupeři jsou kvalitnější a nám nehrají dva nejlepší hráči.
Tentokráte jsme prohráli doma.
Přitom zápas se vyvíjel zprvu příznivě…

Stáňa zdemolovala soupeře plnými. Snažil se sice vynořit z bahna dorážkou, ale ani újezdové klacky, které mu Stáňa ze soucitu házela, mu nepomohly na světlo vítězství.
440:436

Adam prohrál o čtyřicet dřev na první dráze. Pak přestal poslouchat trenéra a hodil 260. Soupeř omdlel hrůzou.
458:448

Taktéž nás specialista na devítky, Tomáš P, zvítězil. Byla to velmi vyrovnaná přetahovaná, ale nervy měl lepší náš hráč.
438:433

Ale tady už se to začalo kazit.
Tomáš K zápas vysloveně nezvládl, dostal nařezáno a odešel s hanbou na pivo (řezané). Soupeř zatím metal kozelce radostí a děkoval všem svatým za kulózní podporu.
471:497

Petr se před zápasem napil zkaženého piva a pachuť se přenesla i na stavěč. Temné děje, které v nedobrém pivu probíhají, probíhaly mezi kuželkami. A naopak bílá pěna pěkných hodů vidět nebyla. Soupeř se též potácel na kraji zvětralé sklenice, ale šťastný hod si dnes vybral on.
390:394

Pavel se nedobrému pivu chytře vyhnul. Dal si rum. Ale přinesl si z práce na plán den-blbec.
416:446

Výsledek:
3 – 5 (2613-2654)
Zápis:
https://www.kuzelky.com/index.php?poi=zapas&c_zapas=211014

Jak jsem uvedl k chybějící Haničce přidal absenci druhý hráč, Vláďa. Bohužel, vypadá to, že trvale. Pech PP1 nás neopouští, stejně jako před lety, kdy nás po postupu do MP1 opustili Honza Špinka, Karel Lacina, Franta Hladík, Honza Platil a Peter Brveník.

Zapsal Tomáš K.