SK Rapid Praha A – SK Žižkov Praha D

V žižkovském derby jsme se utkali s družstvem zkušených kuželkářských matadorů – Rapidem.

Zápas začala Lenka (407) a měla to těžké, protože její soupeř hrál v naprosté pohodě a jak už to v našich zápasech bývá, dosáhl svého nejlepší náhozu v této sezóně. Lenka tak i přes vyrovnaný a dobrý výkon na obou drahách neměla šanci bodovat.

Martin (415) tentokrát vytěsnil z hlavy nezdary fotbalové Bohemky, vyvaroval se tradiční sérii újezdů a získal náš první bod v zápase.

Souboj Jirky (396) by se dal přirovnat k běžeckému závodu. Zatímco soupeř nasadil od počátku rovnoměrné tempo běžce středních tratí, tak Jirka začal volněji, tempem maratónským, aby pak v době, kdy už měl soupeře z dohledu, začal finišovat jako jamaiský sprintér, ale už svého protivníka nedohnal.

Petr (383) sice dokáže i s 12 újezdy hodit 444, ale tentokrát se mu 17 nulových hodů vykompenzovat nepodařilo. A proto se radoval zkušený soupeř.

Vašek (380) předvedl velké zlepšení oproti minulým zápasům a v polovině souboje byl v těsném závěsu za soupeřem. Ten však na druhé dráze přidal a zaznamenal čtvrtý bod pro Rapid.

Bohouš (396) si v první sérii vytvořil velmi komfortní náskok 37 kuželek a zřejmě si myslel, že se již nemůže nic stát a soupeř jej málem vytrestal. Nicméně Bohouš nakonec o 2 kuželky zvítězil a upravil konečné skóre na 2:6.

…naše pomyslná loď stále pluje v sestupových vodách…

Rapid A – Žižkov D 6 : 2 2502 : 2377

Zápis o utkání

Martin

Štítky: