SK Žižkov Praha D – VSK ČVUT Praha B

V dalším zápase jsme opět vyšli naprázdno. Čtyři zápasy a nic.

První dvojice Bohouš (zaskakoval narychlo za Jirku, kterého zdržela doprava vzhledem k zápasu v Edenu!!!!) a Franta.  První zápas po operaci absolvoval Bohouš (422) a vedl si velice dobře. Na druhé dráze soupeře přejel a bylo z toho jasné vítězství. Franta (369) nezvládl druhou dorážku a soupeři se dařilo úplně všechno. Po první rundě prohráváme o 14 klacků.

Ve druhé rundě nastupuje obvyklá dvojice Lenka a Michal. Lenka (436) nedala soupeři šanci a ten to na baru ještě dlouho rozebíral. Prozradil o sobě třeba to, že má nejvyšší rozkrok na světě. A s tím se prý fakt špatně hrají kuželky. Michal (390) po vyrovnaném boji poráží soupeře o šest klacků až v posledních třech hodech. Překvapivě vyhráváme 5:1 a o 29 klacků.

Třetí lajně nezbývá nic jiného než udržet soupeře na uzdě a nepustit ho do trháku. Plány selhaly a soupeř se utrhl a poslední dvojici nandal na cestu domu 142 klacků. To je fakt velká zátěž. Jirka (375) podal solidní výkon, ale proti soupeři neměl šanci. To Martin (389), smutný z výsledku utkání Chlumec – Bohemka,  se nemohl dostat do tempa a hlavně na druhé dráze se protrápil ke svému konečnému číslu!! Dokonce v závěru odmítl šanci přehodit Michala.

Otázka na závěr zní – kapitáne, kam s tou lodí!!!

Žižkov D – ČVUT B 3 : 5 2381 : 2494

Zápis o utkání

Michal

Štítky: