SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK DOPRAVNÍ PODNIKY PRAHA A

Namlsáni první venkovní výhrou jsme k nám pozvali dopravní podniky a tak trošku jsme očekávali, že když jsou to ty dopravní podniky, tak budou hodně ujíždět a posunovat.

První soupeř to ale vzal za trochu jiný konec. Začátek se Vláďa(449) držel v těsném závěsu, v druhé půli se procpal před soupeře a když už si myslel, že v klidu kontroluje včasný dojezd do zastávky, hostující borec tam cinknul dvě devítky s osmičkou, Vláďovu rikšu rozdrtil pod koly svého autobusu a zkušeně nabral všechny cestující.

Tomáš P.(399), zřejmě periferně vnímal dění na vedlejších drahách a zvolil tak jinou taktiku. Místo aby se hnal do cíle jako splašený, vnutil protihráči svoje tempo a zkušeně si došel pro body.

Ještě chytřeji si počínal Petr(378), stačilo vyjet první a pak už na tempu vůbec nezáleželo, jelikož závod se soupeřem nenápadně odvedl na jednokolejku, a tak i přes veškerá přibrzdění neměl soupeř šanci.

Pavel(424) odhodil zábrany a hlavně brzdy. Z prvního kopce to pustil dolů nehledě na riziko a zbaběle brzdícímu kolegovi ukázal výfuk. Do konečné už dojížděl na volnoběh, ale první.

Zatímco další soupeř spekuloval o pomalém rozjezdu a drtivém finiši, tak Hanka(426) prostě jen zapnula tempomat a dokonale plynulou jízdou si její tramvaj  vesele zacinkala v cíli.

A jako poslední proti nám dopravky poslaly své eso, člověka zoceleného všemi nástrahami trati, který už na kolejích viděl prakticky vše, ale to, že u nás uvidí šinkanzen, to nečekal. Tomáš K.(476) kolem šokovaného mašinfíry prosvištěl, a pokud ho nikdo nezastavil, tak jede dál..

 

SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK DOPRAVNÍ PODNIKY PRAHA A 7 : 1  2552 : 2376

Zápis o utkání