SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK KONSTRUKTIVA PRAHA D

Poučeni nezdarem z uhelných skladů jsme se rozhodli posílit závěr a na dotahováky dát Hanku s Pavlem, aby jsme se vyhnuli infarktovému konci, kde ztratíme 100 kuželkový náskok.
No, plán to nebyl věru špatný, leč byl záhy ukončen Hankou, která nestíhaje poslední dvojici, rozhodila celou naši strategii. Tudíž jsme se vrátili k plánu: nahrajeme co to půjde a pak se budeme modlit 🙂
 
Začal Franta(356), kterému chvilku trvalo než ze sebe shodil nervozitu, ale nakonec zahrál slušně a soupeř mu také nijak extra neutekl, takže jsme sice odevzdali první bodík, ale ztráta minimální. Tomáš P.(413) potvrdil, že mu to v poslední době jde. Jednoho soupeře vyhnal do šaten, druhému také nadělil a hned jsme po první rundě vedli v součtu o 40 kuželek.
 
Druhou rundu začal Vláďa(443) a soupeře si celou dobu udržel za zády. Hanka(464) se opět ocitla v neoblíbené roli, kdy musela čelit soupeřce, navíc velmi zdatné, zdálo se tedy, že šance byly 50 na 50, ale Hanka si hned v úvodu vybrala nápovědu přítele na telefonu a můžeme jen spekulovat jestli dostala nějaké neocenitelné rady, nebo soupeřku rozhodilo, že jí Hanka před rozhozem utekla nebo jen tím, že Hanka prostě zahrála parádně, každopádně další body byly doma a náskok před poslední rundou 134 kuželek.
 
Jarda v minulém kole ztratil 165 a posílen touto zkušeností se s bojovým pokřikem: bude to strašný! postavil na lehce rozklepaných nohou svému soupeři.
Na třetí dráze stál zkušený dotahovák Pavel, ale čelil nejlepšímu ze soupeřů a jednomu z nejlepších hráčů v MP2.
 
Aktuální kurzy fortuny nám nebyly moc nakloněny.
Zahraje Jarda to, co umí a s dosavadním náskokem kuželek tak budeme v klidu kontrolovat výhru – 7:1
Porazí Pavel elitního soupeře a zajistí nám tak alespoň remízu – 4:1
Pavel i Jarda prohrají, ale bude to stačit – 3:1
 
Jarda(301) sice zahrál co umí, ale zahrál bohužel to, co umí v zápase a my bychom rádi viděli verzi: zahrál to, co umí zahrát v tréninku. Na soupeře ztratil 118. Náskok se tedy scvrknul na 16 kuželek a tak to bylo na Pavlovi(465), který začal poněkud vlažně, ale excelentní dorážkou se před soupeře dostal, v druhém kole už si náskok pohlídal a vyhrál o kuželku!
 
SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK KONSTRUKTIVA PRAHA D  6 : 2  2442 : 2425

Zápis o utkání