TJ Spartak Pelhřimov – SK Žižkov Praha

V Pelhřimově není krematorium a my nebodovaly.  Nezačaly jsme úplně zle.

Katce výhra proti Janě Pliešovské doslova protekla mezi prsty. Po vlažném začátku jí sedla druhá dráha a vedla nad soupeřkou o 18 kuželek. Třetí dráhu prohrála o kuželku, čtvrtou o dvě a přihodila se jí tak ta neblahá věc, že při výhře na kuželky prohrála na body. Lenka si Gábinu Knězů ohlídala a porazila ji na všech drahách. I na jedničce, která se její hře vzpouzela, ale Gábina se zrovna potýkala také se svou nejslabší dráhou, tak Lenka plně bodovala.Po úvodu tedy 1:1 a vedly jsme o 44.

Pak nastoupilo duo Mizerek, obě shodně prohrály o 34 kuželek, prohospodařily pěkný náskok a utkání se převážilo v náš neprospěch. Hedvika začala proti Kateřině Carvové pěkně, 140 dráha a 27 do plusu. Pak ale Heduš spadl řemen a předvedla tři shodně slabé dráhy, slabé plné, dorážka s újezdy, 112-117-115.  Za poslední dráhu sice brala bodík, ale Kateřina už měla nahráno. Bláža na mladou Anetu Kusiovou nestačila. První půli zahrála docela slušně (276), ale přesto si ani neškrtla a prohrávala 21. Snažila se situaci zvrátit, ale dráha č. 1 jí stejně jako Lence trochu rozhodila sandál, a už se z toho nevybabrala. Na výhru jsme stále pomýšlet mohly, prohrávaly  jsme o  24 dřev 1:3.

Obě dotahovačky by musely otočit znaménko na naši stranu a obě vyhrát. Šly do toho Lucka s Blani. Lucka proti Josefíně Vytiskové a Blani proti její dceři Štěpánce. Lucka se s tím popasovala, Josefínu udolala a stáhla 18 kuželek. V souběžném duelu Blani bojovala s mladou Štěpánkou. Holky se přetahovaly, Blani skvěle mákla na poslední dráze (150), bojovalo se do posledních hodů, ale Štěpánce pár hodů před koncem přišla hodovka a ta rozhodla – Blani prohrála o dvě kuželky při shodě pomocných bodů.

Utkání jsme prohrály o 8 kuželek. Na kdyby se nehraje, ale tady jsme zpytovaly svědomí, jak každé dřevo hraje – Blani stačily 3 kuželky na výhru, Katce dvě (nebýt zbytečně profikané třetí dráhy, z čehož se mohla radovat snad jen naše kasa), a pár dřevíček k tomu. Mohla být remíza i výhra, ale my se poučíme a kutnohorské, třeste se!

Pelhřimov – Žižkov 6 : 2 3126 : 3118

Bláža

Zápis o utkání

Dovětek. Tejden blbec. Holky prohrály o 8 fíků, kluci z Áčka o 6 a Béčko o 11!!!!

Michal

 

Štítky: