SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK SLAVIA PRAHA B

K předposlednímu zápasu podzimu k nám přijeli hráči a hráčky Slavie.

Tomáš H.(399) zahrál solidní výkon, byl by určitě raději, kdyby překročil pomyslnou hranici úspěchu – 400, ale nabídnutou šanci zvládl několikrát odmítnout. Soupeřka mu za tento výkon bod nepřenechala. Odsunut na vedlejší kolej, tedy dráhu, bojoval Vláďa(448) pod tlakem soupeře. První rundu se ještě vezl za ním, ale soupeř nevydržel nastavené tempo a Vláďa bod pohlídal.

V druhé rundě se ze řetězu utrhl Tomáš P.(472) a nedal soupeři šanci. Bohužel v půli cesty narazil do stromu a pevně zakotven na středu začal jeho výkon uvadat a hezky rozjetá otáčka na 259 nebyla potvrzena ještě vyšším číslem, přesto pokud se nepletu je to posunutí osobního rekordu. Petr(408) se na dráze nešetřil, hezky si vynadal a nakonec byl se svým výkonem vcelku spokojen, soupeř mu však utekl.

V poslední rundě chyběl jeden soupeř a tak už šlo jen dohrání zápasu. Tomáš K.(483) si tak v klidu také došel pro vylepšený osobák(o kuželku) a Hanka(452) to vzala jako rozehrávku na večerní zápas za Béčko, kde měla být spolu s naším kapitánem užitečným náhradníkem.

Nutno podotknout, že se to podařilo a naši náhradníci v podstatě zajistili výhru našeho B družstva, když jejich úderná dvojice dala soupeřům z vyšší soutěže 134 kuželek do těla. Pavel za velmi slušných 462 a Hanka ve své one woman show za úžasných 511 v ženském rekordu kuželny.

Takže pokud jsem ve svém minulém komentáři zmínil nedostatek osobáků, tak tentokrát hlásím za jeden večer hned tři!

 SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK SLAVIA PRAHA B 6 : 2  2662 : 2020

Zápis o utkání