KK DP Praha A – SK Žižkov Praha D

Do „venkovního“ zápasu proti áčku Dopravních podniků, vedoucímu celku tabulky, který využívá naši kuželnu jako domácí, jsme šli nabuzeni vítězstvím a rekordním zápisem z minulého týdne.

Lenka (445) oproti minulému zápasu tentokrát nepřevedla svůj tradiční vysoký domácí standard, nýbrž nadstandard, krásných 445! Za svůj výkon byla zaslouženě odměněna získaným bodem a vytvořila nadějný náskok.

Bohouš (421) navázal na svůj velmi dobrý výkon z předchozího utkání, ještě ho o kuželku vylepšil a také on po zásluze připsal bod.

V této chvíli vedeme 2:0 a o 65 kuželek.

Luboš (408), který ještě na jaře hrál za DP, dobře věděl, co na jednotlivé protihráče platí. Jenže i soupeř měl Luboše dobře načteného. Těžko říct, jestli to bylo rozhodující nebo podstatné, ale na konci této hry měl Lubošův protihráč o 30 shozených kuželek více.

Martin (425) prvním hodem ujel do plných! Měl tedy od začátku co napravovat. V průběhu hry pak zaznamenal 13 hodovek, zvítězil o 18 klacků a tím dal na úvodní úlet zapomenout.

Průběžné skóre hovoří stále v náš prospěch v poměru 3:1 s náskokem 53 kuželek.

Vašek (402) se dlouho srdnatě pral o bod, který by nám už zajistil jistotu remízy. V půlce souboje to byla plichta. Jenomže po změně drah to však očividně lépe padalo soupeři, který nakonec vyhrál o 22 dřev.

Tak jsme doufali, že Franta (367) uplatní své kouzlo účasti ve vítězném zápase. Ale tentokrát kouzlo jaksi nefungovalo, anebo byl Frantův protivník očarován jiným kouzlem, protože si na obou drahách doslova lebedil, nadělil Frantovi prohru o 92 kuželek a překlopil definitivně skóre ve prospěch Dopravních podniků.

Přestože 2470 shozených kuželek byl náš celkově druhý nejlepší výkon za jeden a půl sezóny v MP3 a favorizovaného soupeře jsme dlouho výrazně trápili, tak nám tabulky žádný bodík nepřibyl.

Martin

Žižkov D – DP A 3 : 5 2470 : 2531

Zápis o utkání

Štítky: