SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK SOKOL RUDNÁ C

Na první dráze začal Vláďa hezky – 9 8 9 7 9 9, ale už tam bylo vidět jak těžkého soupeře máme, při pohledu na vedlejší dráhu zjistil, že soupeřka je asi jen dvě kuželky za ním, což ho okamžitě rozhodilo, následovala dvojka s trojkou a hned bylo i po tom titěrném náskoku. Každopádně se naštěstí vrátil zpět do rytmu a rozhodl se věnovat hlavně svému výkonu. Točil na 250, soupeřka na dostřel 11 kuželek za ním, druhou dráhu chtěl Vláďa urvat hned v začátku – 9 9 9, soupeřka se stále držela jako dobře přisáté klíště vykroutit se ji povedlo až v dorážce. Takže první osobák – Vláďa 501.

Tomášovi P.(400) bohužel nevyšla první dorážka a hned ztrácel 25 kuželek, po změně drah se zlepšil skoro o 40, ale přidala i soupeřka a k bodům ho nepustila.

V druhé rundě potkal Tomáš K. jedinou soupeřku, která hrála trochu lidsky. Rozhodl se do toho tedy opřít a nahrát pořádný náskok, zejména skvělou dorážkou to vyšlo a urval pro nás více než 106 kuželek. Druhý osobák večera – Tomáš K. 482

Pavel(403) měl v plánu alespoň zopakovat poslední domácí výkon, ale dráha a ruce byli proti. V plných zcela neomylně nacházel středy, v dorážce se mu kloudná otvírka vyhýbala a sestavy o vlásek míjel. Přesto bojoval jak to šlo a s minimem ujezdů po drobcích ukusoval jednu devítku za druhou. Jediný neženský soupeř se ale s kuželkami tak nemazlil a Pavlovi nadělil čtyřicítku.

Do poslední rundy jsme pořád měli náskok 77 kuželek.

Nejlepší hráčce MPII se postavil Jarda. Začal vystrašeně a nejistě, přesto z toho vytáhl slušných 182 kuželek. Na druhé dráze hru úžasně zpřesnil a tím nejlepším výkonem, který jsme u něj doposud viděli pokosil 213 kuželek. Soupeřka ale prokázala své kvality a celý náš náskok smázla. Přesto je tu třetí osobák večera – Jarda 395

O vítězi se tedy bojovalo na drahách 3 a 4. Hanka(421) se rvala se soupeřkou co mohla, po plných o tři vedla, po dorážce byla o pět pozadu, studijní únava a nedostatek spánku ale bohužel nakonec nad bojující Hankou zvítězili, v druhém kole už nedokázala výkon zopakovat a prohrála o 21.

Snaha byla.

Nahráli jsme si letošní maximum a tři osobáky, ale na ty holky zRůdné to prostě nestačilo..

SK ŽIŽKOV PRAHA C – KK SOKOL RUDNÁ C 2 : 6  2602 : 2624

Zápis o utkání