SK Žižkov Praha D – AC Sparta Praha B

V středečním podvečeru k nám zavítaly obě družstva Sparty. A oproti té hokejové si obě odvezla všechny body.

My jsme začali domácí utkání už zřejmě ze standardní dvojicí Lenky a Tomáše. Lenka (417) se vrátila po dvouzápasové pauze, způsobené zraněním. Na první dráze se soupeře držela co to jen šlo. Soupeř se ale na druhé dráze zbláznil, a porazil Lenku o 24 klacků. Tomáš (398) zopakoval svůj výkon z posledního domácího utkání. Soupeřka dlouho vedla výrazným rozdíle, ale na konci trochu povolila. Škoda, že poslední tři hody zase zapla na svoji typickou rychlost. Prohráváme o 31 kuželek.

Jako další jdou do boje Jitka a Michal. Jitku  (420) soupeř na začátku  zasypal hodovkama, ale to pekelné tempo nevydržel. Ta si již vítězství s přehledem pohlídala. Michal (420) měl skvělé plné, ale špatnou otvírkou si pokazil dorážku. Vedení se ale podařilo překlopit na naší stranu. Vedeme o 55 kuželek.

Na závěr se nominoval Karel (jeho přání) a Martin. Karlův soupeř chytil hned na začátku ulici a ne a ne se jí pustit. Na konci v ní sice trochu bloudil, ale to už bylo pozdě. Karel (335) se snažil, plný dobrý, ale jeho couvající tanec v dorážce moc nefungoval. Martin (406) svedl se soupeřem vyrovnaný souboj. A když už se zdálo, že to Martin dotáhne do vítězného konce, soupeř, stejně jako jeho předchůdci, se zbláznil a pěti hodovkama v dorážce překlopil vítězství na svoji stranu.-

Co říci. Naše výkony jdou nahoru, ale soupeř si na nás udělá vždy číslo. Vždyť jsme přehodili i naše Béčko o 8 klacků!!!! Tak nám nezbývá, než jít do toho naplno a doufat, že se k nám to štěstíčko na chvíli přikloní!!

Žižkov – Sparta 2 : 6 2396 – 2460

Michal

Zápis o utkání

Štítky: