SK ŽIŽKOV PRAHA C – Uhelné sklady Praha B

Vláďa(388) neměl svůj den a soupeře ani nepotrápil. Tomáš P.(426) si naopak i přes nezanedbatelné množství újezdů s protihráčem i kuželkami poradil výborně. Po první rundě jsme tedy byli na -10.

Petr(413) to s našimi nadějemi jako obvykle neviděl moc růžově, přišel tedy s netradičním plánem jak z toho ven a pokusil se infiltrovat hostující mužstvo. Plán to byl dobrý, ale po dvou hodech ho všímaví diváci v hledišti i u televizních obrazovek prokoukli a musel hezky zpátky na svou dráhu a tak mu nezbývalo než začít shazovat kuželky. Alespoň toto mu vyšlo hezky a nahrál na soupeře slušnou porci. Tomáš K.(432) hrál slušně, ale k jeho obvyklým výkonům ještě stále něco chybělo a tak na nejlepšího ze soupeřů těsně nestačil. Po druhé rundě stále vyrovnáno, ale už vedeme o 23.

Bylo to tedy na našich dotahovácích, Pavel v nezvykle dobré náladě a Jarda jako vždy rozklepán nervozitou. Vláďa se snažil svůj neúspěch na dráze dohnat alespoň úspěchem na trenérském postu a chudáka Jardu celou dobu zasypával neocenitelnými radami. Jarda(330) se díky nebo navzdory tomu za soupeřem udržel v závěsu. Pavel(454) s úsměvem na rtech prostě v klidu zapnul turbo a soupeře přejel jak parní válec housenku. Konečné skóre +14 pro nás!

A tak jsme trošku nečekaně přišli k dalším bodům, které se určitě budou hodit.

SK ŽIŽKOV PRAHA C – Uhelné sklady Praha B 5 : 3  2443 : 2429

Zápis o utkání