SK Žižkov Praha D – SK Meteor Praha C

Po nevydařeném utkání na Slavii s DP B, kde jsme sice chtěli, moc jsme chtěli a úplně jsme propadli,  jsme přivítali na domácích drahách céčko Meteoru. Nejhorší výkon sezóny a prohra o 6 klacků hodně bolela – raději jsem nepsal ani komentář!!!

Po našem nepřesvědčivém výkonu jsme museli udělat nějakou změnu. A stejně jako ve vrcholovém sportu, jsme sáhli k tomu nejjednoduššímu. Zodpovědnou osobu, kapitána, jsme poslali raději do Ďolíčku. Ať se trochu provětrá.

Na zápas nasazoval Bohouš a po přesvědčování uposlechl Michala a do první lajny nasadil dorostence Tomáše a včas dorazivší Jitku. Jitka (397) bojovala srdnatě nejen se soupeřem, ale tak trochu i se sebou. Ve velice vyrovnaném utkání  ale nakonec podlehla o jednu kuželku. Škoda, že posledním hodem, kdy měla předního krále, pravou přední fánu a pravého sedláka, jako magnetem přitažená zajela koule do fány! To Tomáš (409) si po nepodařené neděli spravil chuť a přehodil prvně magickou hranici 400! Gratulujeme.

Ve druhé lajně nastoupila Lenka a Michal. Lenka (410) se na první dráze trochu trápila, ale na druhé předvedla excelentní výkon a soupeře porazila o 46 klacků. Michal (417) předvedl celkem vyrovnaný výkon na obou drahách a jen křeče v závěru druhé dráhy ho připravili o ještě lepší nához. Soupeř se ho ještě na první dráze držel, ale na druhé už nestačil a odpadl.

Jako dotahováci šli Franta a Bohouš. Franta (323) sice nepředvedl svůj nejlepší výkon, ale měl hodného soupeře, který se ho držel na obou drahách. Nakonec to byl další bod a vítězství o 5 kuželek. To Bohouš (418) měl obě dráhy úplně jako přes kopírák. Jirka Novotný se ho držel a ve druhé dorážce mu ukázal záda. I tak byl Bohoušův nához nejlepší z našich.

Takže po skvělém výkonu vítězíme a tímto posíláme „odpočívajícímu“ kapitánovi vzkaz, že na to máme!!! V posledním zápase ve Vršovicích opět nebude (posílí céčko na Slavii), ale to už si nějak poradíme!!!

Zápis o utkání

 

 

Štítky: