SK Žižkov Praha D – SK Rapid Praha A

V dalším utkání byl naším soupeřem tým Rapidu.

Rapid si zřejmě užíval pohodu jarní rovnodennosti a tak byl náš souboj hodně, ale hodně vyrovnaný. Až našeho kapitána málem kleplo!

Ale od začátku. V první rundě nastoupili klasicky Lenka a Tomáš. Lenka (419) hrála v pohodě, i když stále kroutila hlavou. Na první dráze sice prohrávala, ale skvělou druhou dráhou soupeře udolala. Tomáš (377) začal také dobře a měl zase náběh na svoji první soutěžní čtyřstovku. Na druhé dráze se to ale zadrhlo a slabší plné ho o tuto poctu připravily.

Nastupuje Jitka a Michal. Jitka (428) vyrovnanými náhozy na obou drahách nedala soupeři šanci. Tu bohužel dal Michal (368) svým nesoustředěným výkonem svému soupeři. K čemu mu je, že dal 7 hodovek, když udělá 17 chyb. Škoda slov….

Vedeme o 25 klacků. Zbývají dotahováci musejí tuto skutečnost potvrdit. Bohoušovi (393) první dráha moc nevychází, soupeř ho válcuje, ale na druhé se vzchopil a skvělým náhozem (215) ztrátu na soupeře stáhl. To Martin (409) naopak. Na první dráze byl skvělý. S přibývajícím koncem zápasu, ale znervózněl a přestalo mu to padat hlavně do plných. Stále pokukoval po celkovém náhozu, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec se to ale povedlo a nám spadnul velká kámen za srdce.

Michal

Zápis o utkání

Štítky: