SK Žižkov Praha – SKK Primátor Náchod B

Poslední utkání v sezoně proti náchodskému béčku se nám vyvedlo.

Začaly Irča s Hedvikou. Irče to sedlo a drtila. Adélu Víškovou, které se hodně nedařilo, vystřídala zkraje druhé dráhy Michaela Dušková, ale bylo to málo platné. Irča měla den, nahrála krásných 557 a 66 kuželek do plusu.

Heduška začala proti Denise Kovačovičové vlažně a tedy ztrátou hned první dráhy. Pak se holky přetahovaly, Heduš zabrala a vyhrála druhou dráhu, třetí dráhu Denisa. Hedvika sice na kuželky o 9 vedla, potřebovala ale vyhrát poslední dráhu. To se jí nepodařilo, dráhu o 11 prohrála, celkově tedy o 2.

Při stavu 1:1 a 64 do plusu uprostřed nastoupila Lucka s Blani. Lucka Denisu Nálevkovou poměrně hladce porazila, přenechala jí jen třetí dráhu, kde jí vůbec nevyšly plné (71). Nahrála 517 a 24 kuželek pro družstvo.

Pokud jsem napsala, že Irča měla den, tak Blani měla DEN: začala proti Elišce Boučkové zdrcujícími 164 na první dráze, pokračovala 150 na dráze druhé. Přidala 144 na třetí dráze, a šlo o to, zda dokáže ke krásné rozehrávce 458 po třech drahách přidat na poslední dráze tolik, aby číslo začínalo šestkou. Plné ještě vybojovala, ale dorážka se jí začala trochu kroutit pod rukama. Na světelné tabuli svítilo na konci parádních 588. Eliška byla nejlepší hráčkou soupeřek, narazila ale na naši nejlepší hráčku a prohrála o 41.

Za komforního stavu, kdy jsme vedly 3:1 o 130, to šly k vítězství dotáhnout Lenka s Katkou. Lenka začala na své poměry proti Milče Mankovecké tragicky – 107. Pak se zdravě namíchla, zbylé dráhy vyhrála, výkon dotlačila na 527 a nahrála 31 kuželek. Katka se s pouhými dvěma fíky protrápila k výkonu 495, prohrála s Luckou Slavíkovou, které se dařilo, o 48. Tím  se jen zmírnil deklas, protože utkání jsme vyhrály o 113 kuželek.

Žižkov:Náchod 6 : 2 3189:3076

Bláža

Zápis o utkání

Štítky: