TJ Sokol Vršovice C – SK Žižkov Praha D

V odloženém utkání jsme zavítali do Vršovic aby nám tamní dráhy nám ukázaly co dokážeme. A že jsme dokázali! Naše šňůra pokračuje a už se těšíme na středu, jestli vydrží celá!!!

Trochu netradiční komentář:

V našem týmu je již léta zavedená tradice, že platíme do společné pokladny za újezd korunu, za jedničku do plných deset korun, za újezd do plných dvacet korun a za hodovku naopak hráč jednu korunu získává. Tak jsme tentokrát o zhodnocení zápasu požádali také týmového pokladníka:

„Z mého pohledu to byl vskutku vydařený zápas. Už celkový nához 2083 dával tušit, že se naše pokladnička pořádně naplní. Při podrobnějším prostudování výsledků jednotlivých hráčů se to také potvrdilo. Pouhé 3 devítky, to mě opravdu těší. Celkem 90 újezdů, tak to je skvělá práce. 7 jedničkových hodů do plných, super! A třešnička na závěr 3 újezdy do plných, a to dvakrát v podání nejmenovaného zkušeného borce, to se opravdu nezadaří každý den. Řekl bych, že zápas ve Vršovicích byl prostě parádní kasamač. A vzkazuji: chlapci jen tak dál a závěrečnou budeme moci uspořádat v noblesní restauraci.“

Vršovice C – Žižkov D  2 : 6 2229 – 2083

Zápis o utkání

Martin

Štítky: