Žižkov C – KK Dopravní podniky A

Sezóna začala.

Kapitán moudře usoudil, že pro zmírnění šoku z poklidného času letních dovolených, nahradíme úvodní zápas lehkým tréninkem, exkurzí musea a vzájemným představením starých, ale zejména nových členů – Pepína a Jardy.
Na soupisce jsou:
Pavel Váňa, Tomáš Kazimour, Hanka Dragounová, Tomáš Pokorný, Stanislava Sábová, Jarda Pýcha, Josef Pokorný.
Hanka se nám nedávno vdala a změnila příjmení. Petr hru v kuželky opustil za zdravotních důvodů. Tomáš Herman a Adam změnili oddíl.

Dne 13.9. jsme tedy navštívili kuželnu vozovny Hloubětín Dopravních podniků, toho času na Žižkově. Respektive vozovna navštívila nás. Zdejší parta „A“ přišla o svoji kuželnu a nyní sídlí u nás „doma“. Nešli jsme tedy moc daleko od baru.

V první dvojici na prohlídku muzea Dopravních podniků nastoupily naše holky, Hanka se Stáňou.
Kapitán správně usoudil, že do neznámého nebezpečí je lepší nejprve poslat ženské. Holky se úkolu nezalekly a setmělou vozovnou postupovaly spolu. Hanka se cestou tam trochu opozdila, ale při návratu Stáňu dohnala a z prohlídky se vrátily navlas stejně. Jen Stáňa nechtěně smetla o trochu víc pavučin než Hanka. Ta se zase zprvu trápila, neustále ji to táhlo na střed a její levá ulice nebyla k nalezení.
Hanka navštívila:
449 dětských modelů tramvají – soupeř 399

Stáňa si prohlédla:
449 spřáhel – soupeř 425

Dále kapitán vyslal do prostoru naše nové posily, Pepína a Jardu.
I na nich bylo vidět, že nejsou na exkurzi poprvé. Oba sice párkrát zabloudili z ulice a minuli exponát, ale to platilo dnes pro všechny. Ostatně po dovolených a odpočinku se to očekává.
Pepíno si prohlédl:
444 historických pantografových sběračů – soupeřka 382

Jarda viděl:
447 vlečných vagónů – soupeř 390

Tu se kapitán ohlédl a vida pouze Tomáše K., pochopil, že tentokrát musí do vozovny vstoupit i on.
A tak se i stalo. Bylo vidět, že jej prohlídka vyslověně těší. Ačkoliv často minul správnou uličku, rychle se dostal zpět na hlavní prohlídkouvou trasu.
Tomáš K. se pohyboval viditelně pomaleji. Často nemohl nalézt vystavený kus a mnohokrát nechtěně zabloudil mezi vozy tramvají pro Brandýs.
Tomáš K. zahlédl
426 elektrických zrychlovačů – soupeř 397

Pavel obdivoval:
462 sedaček pro cestující – soupeř 404

Zaměstnanci muzea se nám dnes věnovali s velkou ochotou a my jim jako poděkování předali kanárka i se zásobou zrní na celý týden.
2677 – 2397
8 – 0
Online zapis zde

Též teambuilding se vydařil, noví kluci zvládli premiéru a ráno nikoho nebolela hlava.
Zapsal Tomáš K.