SK ŽIŽKOV PRAHA D – VSK ČVUT PRAHA B

Hned po Zentivě přišel další těžký soupeř – Vysoké školy, které vévodí tabulce nejvyšších průměrných náhozů jednotlivců i družstev.

Na první dráze začal Vláďa(455), plné se povedly a dorážka nakonec i přes nějaké ty újezdy taky nebyla úplně marná, takže z toho bylo hned slušné číslo a první body. Druhému ve dvojici se tentokrát moc nevedlo. Vašek(322) si uhrál svůj standard v dorážce, ale ty plné by mohly být lepší. Po prvním kole jsme prohrávali o kuželku.

Karel(359) si drží svůj dorážkový blok a od šestadvacátého hodu jsou jeho hody méně a méně jisté, ale je určitě jen otázkou času, kdy se to zlomí. Michal(378)  se naopak se začátkem dorážky výrazně zlepšoval. Zejména díky tápajícímu soupeři Michala jsme se po druhé rundě dostali do velmi slušného náskoku 113 kuželek.

Nejsilnějšího soupeře vyfasovala Lenka(397), dlouho s ním držela krok, ale nepovedená druhá dorážka rozhodla. Výsledek tedy jistil Martin(399) a neměl s tím problém, hru si pohlídal a pečetil tak naši další výhru.

Závěrem je ještě možné říct, že Lenka si nakonec našla svoji pomstu, jelikož se hned po našem zápase se svým soupeřem v souboji náhradníků v MPI opět střetla a tentokrát už mu nedala šanci.

Postupně jsme tedy porazili všechny přímé konkurenty o čelo tabulky a tři kola před koncem si držíme první místo.

SK Žižkov Praha D – VSK ČVUT PRAHA B   5:3   2310:2163

Zápis o utkání